Hakkımızda / Tüm Mermer Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Sektörde 30 yıla yaklaşan tecrübemizle Marmara Adası, Saraylar Beldesi'ndeki mermer ocaklarımızda ham blok mermer üretimi yapmaktayız. Tüm Mermer olarak, kaliteli üretim ve güvenilir firma imajını her zaman ön planda tutmak suretiyle iç ve dış piyasa koşullarını da göz önünde bulundurarak ihracat ağırlıklı bir faaliyet göstermekteyiz.

Tüm mermer, hizmet hayatına 1980 yılında blok ve ebatlı kesim yaparak Kağıthanedeki fabrikayla başladı. 1999 yılında, Saraylar beldesindeki ocak ile üretim sektöründe yerini alan Tüm Mermer’in 6 hektar alana yayılmış durumda bulunan ocak sahası içindeki fabrikası 10.000 m2 üzerine kuruludur. Yıllık blok üretimi 5.000 m3, fabrikada este ve katrakla plaka üretimi 15.000 m2 nin üzerindedir.

Tüm Mermere ait mermer ocakları, Marmara Adası'nın mermer bakımından zengin kuzey kısmında, Saraylar Beldesinde yer almaktadır. İnsan emeği ve modern makinaların gücünün bir arada değerlendirildiği ocaklarımızda iklim elverdiği ölçüde tüm yıla yayılı bir faaliyet gösterilmektedir. Yıllık blok mermer üretimimiz 5.000 metreküpün üzerindedir.

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın.

- Mustafa & Uğur Geçgin